Jak již možná mnozí víte, vyrábíme A.K. Cider a snažíme seznámit co nejvíce lidí s tímto řemeslně vyráběným fermentovaným moštem. Organizujeme proto spolu s Unii  výrobců řemeslného cideru od 8.7.2021 do  11.7.2021 v areálu Rybárny ve Vizovicích festival řemeslného cideru Masters of Cider 2021. (Mistři řemeslného cideru)

Seznámíme vás s výrobou jablečného moštu a cideru, promítneme dokumenty na dané téma. Ochutnáte nejlepší české craft cidery : A.K.Cider,  Tátův sad, Cider Talk, Cidre 99, Utopia, Bacha!Cidre, a další. Nebude chybět živá produkce, soutěže, turnaje.

Časový harmonogram zábavního programu budeme postupně doplňovat.

K dispozici bude přilehlá louka určená k parkování a stanování účastníků akce Masters of Cider. Pro karavany stellplatzy nemáme, je k dispozici pouze cca 6-8 nezpevněných stání s připojením k el. síti 230V.  V areálu Rybárny jsou k dispozici non-stop sprchy s teplou vodou a splachovací WC. Wifi a zásuvky na nabíjení telefonů free.

Příjezd je možný nejdříve v pondělí 5.7. 2021, odjezd nejpozději 12.7. 2021,  počet vstupenek je omezen kapacitou areálu.

Prodej vstupenek je pozastaven a spustíme jej opět v lednu 2021. Vstupenky na tuto akci můžete zakoupit zde:

http://eshop.akcider.cz/tikets/

Vážení přátelé,

podle vyjádření představitelů státu se nepočítá v létě s povolením větších festivalů. Pokud jste již uhradili vstupenky na Rybárnu, zůstávají v platnosti i na příští rok. Pokud byste opravdu nemohli příští rok přijet, napište nám prosím na akcider@post.cz domluvíme se na vrácení vstupného( jméno, počet zakoupených vstupenek, č. Účtu). Upozorňujeme zároveň, že nejsme schopni vrátit vstupné všem, protože jsme již odvedli DPH státu a zaplatili náklady na pronájmy. Vstupenty jsou platné na rok 2021! Děkujeme za pochopení. 

   

Podmínky ochrany osobních údajů „GDPR“.